Ali Koç çok üzgün!

Fenerbahçe yeni transferleri Michael Frey ve Diego Reyes için imza töreni düzenledi. Meksikalı savunmacı ve İsviçreli santrfor için düzenlenen törene sportif direktör Damien Comolli ve başkan Ali Koç katıldı. Törende Ali Koç'un görüntüleri dikkat çekti!

Ali Koç çok üzgün!

Fenerbahçe yeni transferleri İsviçreli santrfor Michael Frey ve Meksikalı savgunmacı Diego Reyes'le resmi sözleşme imzaladı. İmza töreninde basının karşısına yeni transferlerle birlikte Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli çıkarken, Comolli gelen sorulara cevap verdi.

Frey ve Reyes için düzenlenen töreni Başkan Ali Koç da konuklar ve basın mensuplarının arasında takip etti.

Şampiyonlar Ligi'ne 3. ön eleme turunda veda eden ve Süper Lig'deki ilk 3 maçında sadece 3 puan toplayabilen Fenerbahçe'de Comolli, yaptığı açıklamada hala 2-3 bölgeye transfer yapabileceklerini duyurdu. 

"Transfer dönemi halen devam ediyor. Biz de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halen 2 ya da 3 farklı pozisyona oyuncu bakmaktayız" diyerek transferin sinyallerini veren Comolli, hangi mevkilere oyuncu baktıklarını ise henüz paylaşmadı.

Toplantıyı, soruları ve yanıtları dikkatle dinleyen Ali Koç'un görüntileri ise dikkatlerden kaçmadı. Oldukça üzgün gözüken Koç'un bu görüntüleri sosyal medyada gündeme oturdu.

Fenerbahçe'de Ali Koç'un dikkat çeken görüntüsü! İmza töreninde...Fenerbahçe'de Ali Koç'un dikkat çeken görüntüsü! İmza töreninde...

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER