Erdoğan: Zafere yaklaşıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan-Ermenistan çatışmasına ilişkin ''Bu sabah Aliyev kardeşimle görüştük. Olumlu gelişmeleri kendisinden dinleyince mutlu oldum. Zafere yaklaşıyoruz'' dedi.

Erdoğan: Zafere yaklaşıyoruz

12 Şubat Stadyumu'nda düzenlenen AK Parti Kahramanmaraş 7.Olağan İl Kongresi'nde partililere hitap eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan-Ermenistan arasında devam eden çatışmalara ilişkin şunları ifade etti;

“Suriye'de Libya'da biz var olduk şimdi de Azerbaycan'da biz var olduk biz varız. Bu sabah İlham Aliyev kardeşimle görüştük. Olumlu gelişmeleri kendisinden dinleyince mutlu oldum. Zafere inşallah yaklaşıyoruz. Rabbi yar ve yardımcıları olsun. 30 yıl işgal altındaki topraklarından ayrı kaldılar ama şimdi topraklarına yeniden kavuşuyorlar. 'Ne işin var senin Azerbaycan'da Libya'da?' İşte bizi bunun için sevmiyorlar. Biz zalimlerin emperyalistlerin karşısında olacağız. Bizi milletimiz mazlumlar mağdurlar sever bize o yeter. Bizden zalimler nefret eder, hainler nefret eder. Bir asırdır fütursuzca yürüttükleri adaletsiz düzenlerini bozduklarımız nefret eder. Hem mücadeleyi yürüteceğiz hem bunun bedelini ödeyeceğiz hem de hedeflerimizden asla vazgeçmeyeceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER