Emine Erdoğan kitap yazdı

Kitap yazdığını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Afrika ziyaretlerini kayda geçirdiğini belirterek, “Evlere kapandığımız salgın günlerinde bu seyahatleri bir hatırata dönüştürme denemesi dahi yaptım. Belki önümüzdeki aylarda yayımlanır” dedi.

Emine Erdoğan kitap yazdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, kitap yazdığını açıkladı. Emine Erdoğan, Dünya Afrika ve Afro-Kökenli Kültür Günü dolayısıyla Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evince yayımlanan, "Otuz Sekiz Dilde Afrika Atasözleri Seçkisi 1" kitabının Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde düzenlenen tanıtım programına katıldı.

Emine Erdoğan, programda yaptığı konuşmada, yıllar içinde Afrikalı dostlarla muhabbetlerinin büyüdüğüne şahitlik etmenin son derece heyecan verici olduğunu belirtti.

Afrika ziyaretlerini kayda geçirdiğini belirten Erdoğan, “Evlere kapandığımız salgın günlerinde bu seyahatleri bir hatırata dönüştürme denemesi dahi yaptım. Belki önümüzdeki aylarda yayımlanır, sizlerle de paylaşma imkânı bulabilirim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER