Sıfatınıza Tüküreyim !

Bu millet kolay kolay dost seçmez, rastgele de düşman olmaz !

Ama dostuna dost, düşmanına düşmandır. İki yüzlülükten hoşlanmadığı gibi, döneklikten de hazzetmez. Hem ağırbaşlı, hem de mert huylu ve vakurdur.

Nasıl oluyor da aramızda bir takım insanlar türeyebiliyor ve necip milletin milli, manevi değerleri ile taban tabana zıt cibilliyetsizlikler sergileyebiliyor ?

Bunların asil Türk milleti ile ilişkileri olmasa gerek !!!

Dün, Alman filmleri, Alman şarkıları, Alman elçiliğinin verdiği kokteyllerde baş gösterenler, Gestapo ile iş birliği edenler, havalar değişince efendilerini tu-kaka ediyor ve bu sefer de yeni efendilerinin pabucunu yalamaya başlıyorlar. Kültür heyeti sergileri, Sting konserleri, İngiliz uzmanlar…..

Derken, bir bakıyorsunuz Abd seviciliği almış başını gidiyor. Amerikan filmleri, şarkılar, Abd tandanslı sanatçıların konserleri baş tacı oluyor. Amerikan askerleri, üsleri, gazeteleri ile gazetecileri itibarlı hale geliyor.

Rejimimizi Abd’ne benzetmeye isteyenler türüyor,hattasoysuzun biri çıkıyor ‘’ Abd’den kanunlar alalım, her şeyimizi oraya uyarlıyalım ‘’ diye çığırtkanlık yapıyor.

Ticaretimizin dörtte üçü, Abd ve türevi ülkelerin işaret ettiği firmalara bağlanıyor. Cia, MI6, Mossad ile girift ilişkiler sergileniyor.

Ve Abd başkanı ile büyükelçisinin bir işaretini emir sayanlar bulunuyor.

Üstelik bu itibarlı kimliksizler, yarın yeni efendilerini de pazarda ön sıraya koyarlar.

Sırtlarında yumurta küfesi yok ya bunların ! Zaten bunlar kendi milletlerine dost olmadıktan sonra hiç kimseya de dost değillerdir.

Bunların her şeyi, hatta ruhları bile bir yerden aşırılıp, çalma ve sahtedir. Kimyalarında var ne de olsa….

Peki nsaıl oluyor da aramızda türeyen bu adamlar bu kadar şahsiyetsiz, bu kadar haysiyetsiz, bu kadar uşak ruhlu olabiliyorlar ?

Her halde Türk milleti ile bir ilişkileri kalmamış da ondan.

Açık konuşalım. Ayıp değil a ! Gücümüze gidiyor, kanımıza dokunuyor.

Oldu olacak çekilin kenara ( Mrs and Mr Brown ) getirin bakanlıklara bizi onlar idare etsin !!!

Hazır, Kandil’de arabulucu olarak davetiye gönderdi ….

Sıfatınıza tüküreyim.

HER ŞEY TÜRK İÇİN, TÜRK’E GÖRE, TÜRK TARAFINDAN.


YORUM EKLE