ŞEREFSİZ KUMPASÇILAR!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, anket şirketlerine yüklendi ve çok sert ifadeler kullandı. İşte ayrıntılar; Kaynak: Bahçeli anketçilere yüklendi!     

ŞEREFSİZ KUMPASÇILAR!
 Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, 24 Haziran seçimleri öncesi anketlerini açıklayan şirketlerin partisini küçük göstermeye çalıştığını ileri sürdü ve sert ifadelerle yüklendi.

Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında dün Sivas’ta partililere hitap etti.

Bazı anket şirketlerinin MHP’yi itibarsızlaştırmaya çalıştığını söyleyen Devlet Bahçeli, “15 Temmuz'dan sonra geniş tabanlı, uzlaşmaya dayalı ve çift başlılıktan kaynaklanan krizleri bitirecek bir hükümet sistemine duyulan ihtiyaç göz ardı edilemezdi, görmezden gelinemezdi. Parlamenter sistemi tekrar yürürlüğe koyma vaatleri ise beyhude bir çabadır. Türkiye'nin siyasi kargaşa ve dış kaynaklı müdahalelere kapı aralayan yönetim sistemi yerini güçlü ve istikrarlı bir hükümet sistemine bırakmış, Türkiye'nin ufkunu gölgeleyen önemli bir sorun uzlaşma kültürüyle ortadan kaldırılmıştır. MHP başından sonuna yeni hükümet sisteminin paydaşıdır. Beşinci kol faaliyetiyle partimizi küçültmeye, küçük göstermeye, eritmeye, itibarsızlaştırmaya yönelik şerefsiz bir kumpasın aracı olan kiralık Anket şirketleri ne söylerse söylesin, MHP desteğinizle, milletimizin teveccüh ve takdiriyle değil barajları, okyanusları aşa aşa geliyor, her geçen gün yükseliyor” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER