KARATAŞ: SALDIRGAN İP'Lİ SAPIK ÇIKTI!

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı, İYİ Parti’ye yapılan bıçaklı ve silahlı saldırıya ilişkin flaş bir açıklama yaptı. İşte sıcak gelişmenin ayrıntıları;

KARATAŞ: SALDIRGAN İP'Lİ SAPIK ÇIKTI!
 İŞTE Mehmet Bülent Karataş tarafından yapılan o açıklama;

Türk Milletine ve Kamuoyuna Duyurulur;

Yola çıktıkları gün itibari ile mağdur edebiyatı ile popüler olma yolunda çaba sarf eden İP’ lilerin yeni gündemi Bağcılar’da yaşanan yaralamalı adli vaka üzerinden devam etmektedir.

Her türlü mesnetsiz iftirayı atmayı yol belleyen İP camiası yine ülkücü hareketi hedef göstererek kamuoyunu yanıltma çabasındadır!

Meselenin başlangıcı emniyet kayıtlarında mevcuttur, bayan bir emniyet mensubuna yapılan taciz neticesinde gerilen ortamdan sonra halkın yoğun tepkisi fiili bir duruma dönüşmüş; gayri ahlaki tutuma ders verme niyeti ne yazık ki böyle bir sonuç doğurmuştur.

Tacizci yakalanmış ve maalesef İP çadırına takılan İP’li biri çıkmıştır!

Türk toplumu ahlak kurallarını ihlal eden sapıkça eylemler karşısında duyarsız kalmayacağını göstermiştir!

Bu meseleyi Partimize mal etmek alçakça bir ithamdan öteye gitmeyecektir.

Bu vesile ile Partimizi ve Liderimizi hedef gösteren, kastı aşan abes ifadeler kullanan İP yöneticilerini uyarıyoruz. Mesele hukuka intikal etmiştir, tacize uğrayan kadın polis memurunun şikayeti üzerine tacizci ve arkadaşları gözaltına alınmıştır. Her şey ulu orta yaşanırken ve göz önündeyken bu iftiraları atmak aymazlıktır, alçaklıktır, hadsizliktir!

Toplumu gererek sebep olacağınız olayların hesabını veremeyeceğiniz gibi ettiğiniz büyük lafların altında kalırsınız.

Biz çınarız, rüzgarınız yetmez bize. Had bilin, haddi aşmayın.

Rüzgar çıkınca söğüt düşünsün çınara bir şey olmaz. Bağcılar’da aktığı iddia edilen kanın sorumluluğunu Liderimize yükleme gayreti haysiyetsizlik, siyasi namus yoksunluğudur.

Türk Milleti’ne ve kamuoyuna duyurulur.

Mehmet Bülent KARATAŞ

MHP İstanbul İl Başkanı

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER