İnce'den yalan rüzgarı...

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, NTV'de katıldığı programda büyük bir yalana imza attı ve Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Erhan Afyoncu'nun "FETÖ'cü çıktığını" iddia etti. Kaynak: Muharrem İnce’den “yalan rüzgarı”

İnce'den yalan rüzgarı...
 İnce, "Harp Akademileri’ni kapattılar Milli Savunma Üniversitesi kurdular, rektör atadılar o da FETÖ’cü çıktı" dedi. İnce'nin bu iddiasının "yalan" olduğu kısa bir süre içinde anlaşıldı.

AFYONCU PROGRAMA BAĞLANMAK İSTEDİ
Sunucu, Rektör Afyoncu'nun hakkındaki iddiaları düzeltmek için programa bağlanmak istediğini ifade etti. Bunun üzerine İnce, "Doğru'dur. Dekan olacak o. Ben 4 yıllık üniversite mezunuyum o yüzden, rektör ve dekan ayrımını bilirim" dedi.

erhan.jpg

İDDİALARI YALAN ÇIKTI

Ancak İnce'nin "FETÖ'cü dekan" iddiasının da yalan olduğu çok geçmeden anlaşıldı. Sunucu bir kere daha cevap hakkı için telefon bağlantısı talebi olduğunu bildirdi. İkinci kez "yalanlanan" İnce, gergin ve kızgın bir ifade ile her isteyenin programa bağlanmamasını istedi. İşin doğrusunun üniversitede görevli 150 şube Müdüründen biri olan Kadir Atakan olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER