Bahçeli'nin Af Önerisi karşısında Başbakan Yıldırım: Gündemimizde af yok...

Başbakan Binali Yıldırım, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, PKK’lılar, FETÖ’cüler hariç olmak üzere, demir parmaklıkların gerisinde özgürlük düşü kuran, zindanda gün sayan, dama düşüp sevdiklerinin ve sevenlerinin hasretini çeken kader kurbanlarını afla taltif etmek niye akıllara gelmez?" sözleriyle dile getirdiği af önerisine yanıt verdi. Başbakan Yıldırım, "Gündemimizde af yok" dedi

Bahçeli'nin Af Önerisi karşısında Başbakan Yıldırım: Gündemimizde af yok...
 Başbakan Binali YıldırımMHP lideri Devlet Bahçeli'nin af önerisine ilişkin soruya cevap verdi. Yıldırım "Çok net söylüyorum. Sayın Bahçeli zannediyorum, bölücü terör örgütlerine, onu destekleyenlere karşı, bugünlerde terör muhipleri bir çalışma içine girdiler. Ona bir tepki olarak böyle bir konuyu gündeme getirmiş olabilir diye düşünüyorum. Ama hükümet olarak bizim gündemimizde teröristlere asla bir af söz konusu değildir" dedi.

Çocuk istismarcıları, tecavüzcüler, kadın katilleri, PKK’lılar, FETÖ’cüler hariç olmak üzere, demir parmaklıkların gerisinde özgürlük düşü kuran,zindanda gün sayan, dama düşüp sevdiklerinin ve sevenlerinin hasretini çeken kader kurbanlarını afla taltif etmek niye akıllara gelmez?
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER