AKŞENER'E TEPKİ GÖSTEREN KİŞİ DARP EDİLDİ!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tepki gösteren şehit yakını, darp edildi. İşte flaş olayın ayrıntıları;

AKŞENER'E TEPKİ GÖSTEREN KİŞİ DARP EDİLDİ!
 Meral Akşener’i Elbistan’daki mitingine katılan ve şehit yakını olduğu iddia edilen kişi, partililerce darp edildi.

İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki mitingine katılan ve şehit yakını olduğunu iddia ederek, terör sorundan bahsetmesini isteyen kişi, partililerce darp edildi.

Programı kapsamında Elbistan ilçesine giden Akşener, Malatya Caddesi'nde kendisini karşılayan partililere hitaben partisinin seçim bürosu önünde konuşma yaptı. Miting sırasında elindeki Türk bayrağı çıkartmasıyla canlı yayın kameramanlarının bulunduğu platforma gelen ve şehit yakını olduğunu iddia eden servis şoförü Salih Ünsal (33), Akşener'e seslenerek, "Bir şehit yakını olarak, bu bayrak uğruna şehit verdik. Bu ülkenin sorunu, ekonomik sorundan önce terör sorunu. Keşke Saray'dan önce terör sorununu nasıl çözeceğinizi anlatsaydınız" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Meral Akşener'in, "Ben terör sorununu çözdüm oğlum, çözdüm. Bunun için nelere uğradım. Ohoo çözdüğüm için nelerle suçlanıyorum. Habur rezaletini ben yapmadım" karşılığını verdiği Ünsal, miting alanındaki partililer tarafından bulunduğu yerden indirilerek darp edildi.

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve polisin müdahalesiyle kalabalığın elinden kurtarılan Ünsal, polis aracına bindirilerek Elbistan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

darp.jpg

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER