Oyun Kurucuların Oyununu Bozmadan Terör Bitmez...

                Cumartesi akşamı Beşiktaş ve Bursaspor arasında oynanan Süper lig mücadelesinin hemen sonrasında maçta görev yapan Çevik Kuvvet Polislerimizi hedef alan kalleşçe bir terör saldırısı yaşadık. Bu hain saldırıda şehit olanlara Allahtan rahmet, yakınlarına ve Yüce Türk Milletine de başsağlığı dileyerek başlamak istiyorum.

Biz artık çok bunaldık, çok yorulduk ve çok sıkıldık. Ne şehit haberi almak, ne rahmet dilemek, ne sabır dilemek ne de bu acıya katlanmak istemiyoruz. İktidar sahiplerinden laf değil icraat bekliyoruz. Biz adı hangi sessiz harflerden oluşursa oluşsun bu terör örgütlerinin ipini elinde tutan oyunlarını kuran esas teröristlerin kimler olduğunu biliyoruz ve bunlarla mücadele edilmesini istiyoruz. Yüzümüze gülüp arkamızdan bu teröristlere her türlü desteği veren güya müttefikleriz olan terör devletleriyle mücadele edilmesini istiyoruz.

Laf istemiyoruz Sayın Cumhurbaşkanım bak Mhp ve Sayın Devlet Bahçeli’ nin desteğiyle istediğiniz anayasa değişikleri yapılıyor bizde sizden sözünü ettiğiniz bazı şeyleri yapmanızı istiyoruz;

-          Anayasa referandumu ile beraber Avrupa Birliği referandumu da yapmanızı ve Avrupa Birliği Bakanlığını fesih etmenizi istiyoruz.

-          Mültecilere bütün sınır kapılarını açmanızı istiyoruz. Açın ki sınır kapılarını rahatları kaçsın. Uykuları kaçsın.

Oyun kurucuların oyununu bozmadan bu terör bitmeyecek, bu işin sonu gelmeyecek bunu biliyoruz o halde neden ısrarla vakit kaybediyoruz can kaybediyoruz. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ nun iyi niyetinden şüphem yok. Geçen gün “Kin tuttuk, kan kusturacağız” diyorsunuz. Nasıl yapacaksınız bunu dağda üç beş it öldürerek mi? Siz üç beş it öldürünce biz soğuyacak mıyız? Ya da onlar bitecek mi? Hayır ne biz soğuyacağız nede onlar bitecek. Eğer gerçekten intikam almak istiyorsanız bunun yolu belli ve net. Önce yukarıda yazdığım iki şeyi yapacaksınız. Milleti de kendinizi de AB rüyasından uyandırıp, mültecilere Avrupa’ nın kapılarını açacaksınız.

Sonra,

Oyun kurucuların oyununu bozup, kendi oyununuzu kurup savunmadan saldırıya geçmek için hamle yapacaksınız. Bu millette Abdullah Çatlı’ lar bitmez, tükenmez. Kuracaksın Komando kampını fazla değil 40 tane Abdullah Çatlı’ yı 6 ay da yetiştireceksin. Sonra da o 40 Çatlı’ yı bu terörün destekçisi, işbirlikçisi ne kadar ülke ve it varsa peşine göndereceksin tek tek inlerinde canları alacaksın. Sonra bakalım terör kalıyor mu hep beraber görelim.

 

Laf değil, İcraat…          

YORUM EKLE