Cumhurbaşkanı Servisçilere müjdeyi vermişti ama o söz yerde kaldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnaf buluşmasında, servisçilerin açtığı pankartı okudu, 'Verin plakayı, bırakalım sigarayı'. O zaman sigarayı bırakmaya varmısınız. Ben buradan Büyükşehir Belediye başkanımıza söylüyorum ilgilenecek bu konuyla" demişti.

Cumhurbaşkanı Servisçilere  müjdeyi vermişti ama o söz yerde kaldı!
Aradan bir yıldan fazla bir zaman geçmesine rağmen defalarca görüşülmesine, kararlar çıkmasına rağmen, hatta yol kapatma eylemlerine rağmen, bir arpa boyu yol gidilemedi.

İSAROD ve İSTAB'ın kontak kapatma eylem duyuruları UKOME'nin aldığı akıllara ziyan kararın geri çekilmesine sebep olmuştu.

Özetle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği müjde, söz, İBB'nin marifetiyle havada bırakılmış, sektör ağır yara almıştır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan " Burada bir pankart var 'paralel ya da dikey fark etmez minibüsçü esnaf affetmez.' Bir pankart daha var verin plakayı bırakalım sigarayı diyor. Doğru söyleyin sigarayı bırakmaya var mısınız? Bu konuda bu sözü aldıktan sonra ben şimdi büyükşehir belediye başkanıma diyorum ki hadi bakalım bununla ilgili olarak adımı siz atacaksınız. Hayırlısı olsun. Sigarayı da bırakıyoruz ha. Şimdi sigara bırakılacak ya buradan öyle şey kazanacağız ki, evde yengem de rahat edecek. Çünkü onlar pasif içici. Büyükşehir Belediye Başkanımız da tamam dedi, biz de adımı atacağız" demişti.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER