Merhaba

 1972 İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi İstanbul ilinde tamamladım. 1995 yılında Üniversite tahsili için gittiğim Azerbaycandan ( Bakü Devlet Üniversitesi, Uluslarası ilişkiler bölümü) ailevi sebeplerden dolayı tamamlayamadan yine aynı yıl içinde yurda geri döndüm.

2000-2005 yılları arasında altın mücevherat sektöründe ihracat satış temsilcisi olarak çalıştım. Bu meslek sayesinde 30 kadar ülkeyi ziyaret etme ve gözlemleme şansını buldum. Çeşitli kültürleri ve adetleri görüp ülkemizin ne kadar kıymetli ve değerli olduğunu anladım.

2005-2012 yılları arasında yine metal ama bu sefer paslanmaz çelikten mamul mutfak ve banyo sektöründe bu sefer ithalat-ihracat sorumlusu olarak çalıştım. İlgi duyduğum kişisel gelişim ve sunum ile ilgili diksiyon konusunda kurslara gittim.
2012 yılından beri hem mobilcadde.com internet sitesinde “cep telefonu aksesuarları” konusunda kurumsal satış sorumlusu olarak çalışmakta aynı zamanda kişisel gelişim ve profesyonel koçluk konularında yazılar yazmaktayım.

YORUM EKLE