Kör olmuşlar görmüyorlar

Yıllardır çığlıklarımızı duymadılar, bu kahpe çetenin tahribatlarını ilerlemelerini adım, adım hatta son zamanlarda koşar adım aldıkları mesafeyi görmediler. Sadece sağırlıkları ve körlükleri bize karşı zannediyordum. Başka taraflardan yapılan ikazları, ihtarları da görmemişler, duymamışlar, ciddiye almamışlar, artık üzülmüyorum.  

Cumhurbaşkanının ikazlarını da, uyarılarını da, dikkate almamışlar. Misyonlarının Liderlerini ülkenin Cumhurbaşkanını ciddiye almayan, bizi neden ciddiye alsın. Cuma akşamı CCN’ de Cemaati, Feto kahpesini en iyi tanıyan 40 yılı aşkın sürede oluşturulmuş örgütün 2. adamı pozisyonunda olan Nurettin Vereni dinlerken bir kere daha dehşete kapıldım. 

Daha önemlisi muhatap alınmıyoruz, ikazlarımız dikkate alınmıyor sitemlerine şaşırdım. Dünya'nın en alçak metotlarını kullanan alçakları ifşa etme noktasında olan Nurettin Veren, Latif Erdoğan, Hüseyin Gülerce gibi isimlerin söylediklerinin bugüne kadar dinlenmemesi en az 15 Ağustos’a kadar vahimdir. 

Olağan üstü para kaynaklarına ulaşmış 200'e yakın ülkede örgütlenmiş Vatikan ve Washington'la iş tutar hale gelmiş örgütün, bizzat işleyişinde bulunmuş en kolay ifşa edecek insanlar dinlenmez mi? Sözleri ciddiye alınmaz mı? Bu nasıl gaflettir? 80 milyonluk ülkeyi uçuruma getiren örgütün çökertilme hedefi tutuyorsanız, yapının tüm kılcal damarlarına kadar dumura uğratacak insanlar niye bu kadar ihmal edilir? 

250 şehit binlerce gaziyle vuku bulan hadiseden sonra hala bu rekabet nedendir? Hem de utanmadan 15 Ağustos tehdidi savururken. Yüce Türk Milleti tüm unsurlarıyla canıyla, kanıyla, yöneticileriyle belki de, tarihinde ilk defa bu derece destek verirken, böylesine aymazlık olur mu?

Türkiye'yi yönetenler ihtilalin yapıldığı merkezden ihtilalin en büyük şüphelisini hem de yakalamışken, elinden neden kaçırır? 

Bundan önce elini kolunu sallayarak Gürcistan'dan Avrupa'ya kaçan savcılardan ders çıkarmadınız mı? Hala Batum kapısının kapılarının ardına kadar açık olduğunu görmez misiniz? 

Başka gümrük bakanlığı olmak üzere, özellikle icracı bakanlıkların hala bu kahpe çetenin kontrolünde olduğunu görmüyor musunuz? 

Bugünkü en büyük tehdidin, ülkede çıkarılmak istenen büyük çaplı ekonomik kriz olduğunu fark etmiyor musunuz? 

Hala dünyanın en zor coğrafyasında bulunan Türkiye cumhuriyetinin hamasetle yönetilemeyeceğini anlamadınız mı?

2000 yıllık devlet tecrübesine hiç başvurulmaz mı?

Türkiye bu acemilikleri hak etmiyor. Millete de, ülkeye de, yazık ediliyor.

En önemlisi umutla Türkiye cumhuriyetine bakan 6 Türk cumhuriyetine Türkiye dışında yaşayan 200 milyonluk Türk dünyasına yazık ediliyor.

Allah (c.c.) yar ve yardımız olsun…
YORUM EKLE