imPARAtor

 Koskoca Türkiye Futbol Direktörü imPARAtor Fatih Terim’ i kendini bilmez bir tarihçi kızdırmış. Sen şu hadsiz tarihçiye bak hele. Sen kim oluyorsun da koskoca Türkiye Futbol Direktörü imPARAtor Fatih Terim hakkında konuşabiliyorsun. Hele birde bunu devletin televizyonu olan TRT'de yapıyorsun. Bu ne cüret.

TRT’ de konuk olarak katıldığı programda ne demiş Ahmet Hoca’ da imPARAtor’ u kızdırmış;

Milli Oyuncularda ruh olmalı demiş, yalan mı?

Tarih okumalı ve bilmeliler demiş, yalan mı?

Sorumluluk dahilinde oynamalılar demiş, yalan mı?

Para hesabı yapmadan oynamalılar demiş, yalan mı?

Teknik direktör onları iyi hazırlayamamış demiş, yalan mı?

80 milyon Türk halkının hislerine tercüman olmuş ve düşündüklerini dile getirmiş.

Koskoca Türkiye Futbol Direktörü imPARAtor, bu hadsiz profesörün sözlerine ceza olarak Devlet Televizyonu TRT’ ye ambargo koydu.
Bunun karşılığında devletin yani halkın televizyonu TRT’ de Koskoca Türkiye Futbol Direktörü imPARAtor hakkında ileri/geri konuşan hadsiz profesöre haklı olarak yayın yasağı getirdi. Yeter ki imPARAtor’ umuz kızmasın, üzülmesin.

Bir yanda Osmanlı İmparatorluğunun 600 yıllık tarihini adı gibi bilen, canlı bir kütüphane niteliği taşıyan, hepsi bir hazineye eşdeğer 20 kitabı olan yaşayan bir hazine Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil hoca, diğer yanda Türkiye de bugüne kadar kimseye verilmemiş değerlerin ve şansların verildiği, kimseye verilmemiş kadar paralar, imkanlar ve yetkilerin verildiği, canı istediğinde Milli Takımı, canı istediğinde Galatasaray’ ı çalıştıran ayda 800 bin lira kazanırken egoları yüzünden 80 milyonun umuduyla oynayan yaşayan bir egoist.

YORUM EKLE