Hodri Meydan...

 15 Temmuz hain darbe girişiminden bu güne Türk siyasetine yön veren MHP Lideri Devlet Bahçeli hiç kimsenin beklemediği bir anda HODRİ MEYDAN diyerek yaptığı çıkışla Türkiye’nin gündeminde bomba etlisi yarattı. 


16 Nisan referandumundan bu güne bir Hayır Bloku curcunasıdır koparıp gidenler, ülkeyi günden güne germeye ve ayrıştırmaya çalışanlar beklemedikleri anda yedikleri bu golle ışık görmüş tavşana dönmüşlerdir. 


24 Haziran 2018 seçimleri Cumhur İttifakının ezici üstünlüğü ile birinci turda sonuçlanacaktır. 


Ne adayları, ne stratejileri, ne de niyetleri belli olmayan hayır bloku cümbüşcüleri 24 Haziran akşamı büyük bir hezimet yaşayacaktır. 


CHP ve İP içinde genel başkan kim olacak kavgaları başlayacak ve bölünüp parçalanacaklardır. HDP ise yine sonuna kadar terör örgütüne hizmet etmeye devam edecektir. CHP ve İP, HDP’siz yapamayacakları gibi, HDP ile de olsalar zaten ortada kalacaklardır.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Özgür Özel gibi CHP’lilerin Erken seçim için kükreyip, sonra erken seçim kararına saldırmaları zaten hallerini çok net göstermiştir.


Cumhur İttifakının büyük seçim zaferi şimdiden hayırlı olsun. 


3 kitap birden...


Bu ay içerisinde Yazar ağabeyim Hasan Murat ile beraber yaklaşık 5 yıldır Üzerine araştırmalar yapıp çalıştığımız 3 tarihsel romanın Başlangıç yayınları ile yayınevi sözleşmesini imzaladık. Allah nasip ederse 19 Mayıs tarihinde 3 romanımız da raflarda ki yerini alacak. Keyifle okumanız dileğiyle...

YORUM EKLE