Yalova'da ülkü ocaklarından 3 aday

31 Mart Mahalli idareler seçimi öncesi Yalova ülkü ocaklarından 3 aday belediye meclisi ve il genel meclisi üyeliği için başvuru yaptı.

Yalova'da ülkü ocaklarından 3 aday

31 Mart Mahalli idareler seçimi öncesi Yalova ülkü ocaklarından 3 aday belediye meclisi ve il genel meclisi üyeliği için başvuru yaptı.Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl Başkanlığı binasında başvurularını bizzat il başkanı Necati Vural'a teslim eden Bora Tanaçan, Gökhan Uzundemir ve Çağrı Kaya görev beklediklerini ifade ettiler.

Başvuru sonrası bir açıklama yapan Yalova Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Bora Tanaçan "Geçmiş’te olduğu,gibi bu günde Ülkücü gençlik,memleket meselesi olduğunda taşın altına elini değil, gövdesini koyma iradesini göstermiştir. Bu bağlamda günümüz Türkiye’sinin ikbal kavgası verdiği bilinci ve idraki ile biz Yalova Ülkü Ocaklı genç idealistler olarak rahmetli üstadın dediği gibi “Kim var orada!” sözünün muhattabı olma şuuru ile etrafımıza hiç bakmadan “Biz Varız” diyoruz. Belediye meclisi ve İl Genel Meclis’ine adaylığımızı açıklıyoruz. " dedi.

Başvuruda bulunan isimler ise şu şekilde;

Milliyetçi hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi A. Adayı Yalova Ülkü Ocakları Başkan Yrd. BORA TANAÇAN.
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi A.Adayı Yalova Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yrd. GÖKHAN UZUNDEMİR.
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi A.Adayı Yalova Ülkü Ocakları Başkan Yrd. ÇAĞRI KAYA.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER