Trafik Magandası

Araç kamerasının kaydettiği görüntüleri hafıza kartına yükleyip, polis merkezine giderek, sürücü hakkında şikayette bulundu.

Trafik Magandası

Konya'da iki sürücünün yol verme tartışmasında ortalık karıştı. Sürücülerden biri, arkasında seyreden ve kendisinden yol isteyen aracın sürücüsüne önce küfretti, ardından levye ile otomobile zarar verdi. O anlar araç kamerasına saniye saniye yansıdı.

Konya'da, saat 09.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Ankara Caddesi'nde meydana gelen olayda; O.S., otomobiliyle sol şeritte ilerlediği sırada selektör yaparak, önünde ilerleyen 42 P 4242 plakalı aracın sürücüsünden yol istedi. İddiaya göre, öndeki otomobilin sürücüsü de camdan elini uzatıp, çeşitli hareketler yaptı.

ÖNCE KÜFRETTİ, ARDINDAN ARACA ZARAR VERDİ

Zikzak yaparak aracını yol ortasında durduran sürücü, yol isteyen O.S.'nin yanına gelerek önce küfretti, ardından da aracından aldığı levyeye benzer bir cisimle araca zarar verdi. O.S. de 'ileride polis var' diyerek, hızla olay yerinden uzaklaştı.

SÜRÜCÜ HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNDU

O.S. daha sonra araç kamerasının kaydettiği görüntüleri hafıza kartına yükleyip, polis merkezine giderek, sürücü hakkında şikayette bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER