Savunmasıyla pes dedirtti

Sevgilisini defalarca tekme tokat dövdü, savunmasıyla pes dedirtti: Şakalaşırken karnına tekme geldi

Savunmasıyla pes dedirtti

İstanbul Şişli'de bir şahsın, birlikte yaşadığı kız arkadaşını sokak ortasında defalarca feci şekilde dövdüğünün görüntüleri ortaya çıkmıştı. Olayın ardından bulunup gözaltına alınan şahıs "Şakalaşırken karnına tekme geldi' diye ifade verdi. Dayak yiyen kadın sevgilisinden şikayetçi olmazken, saldırgan şahıs serbest bırakıldı.

Merkez Mahallesi Pehlivan Sokak'ta A.E., aynı evde birlikte yaşadığı L.K. ile bilinmeyen bir nedenle önceki gün saat 16.00 sıralarında tartışmaya başladı. Leyla K. evden çıkarak kaçmak isterken, Ara E. yakaladığı kadını tekme ve yumruklarla dövdü. 3 gün ara ile ikinci kez yaşanan olayın ardından kaldırıldığı hastanede tedavi edilen L.K., sevgilisinden şikayetçi olmadı.

"ŞAKALAŞIYORDUK" DEDİ

Olayın ardından kayıplara karışan çift, polisin çalışmaları sonucu bulundu. Polis Merkezine ifadeleri alınmak üzere götürülen çift, ifadenin ardından polis merkezinden ayrıldı. Şişli Asayiş Büro Amirliği Aile İçi Şiddet Birimi'nde A.E.'nin, 'Şakalaşırken karnına tekme geldi' dediği öğrenildi.

L.K., sevgilisinden şikayetçi olmazken, A.E. ifadesinin alınmasının ardından serbest kaldı.

ÖNCE TEKME ATIP ARDINDAN YUMRUKLAMIŞ

4 gün önce kaydedilen bir görüntüde güvenlik kamerası görüntüsünde A.E.'nin yanında yürüdüğü kız arkadaşı L.K.'ya evin hemen yanında tekme attığı, aldığı darbenin etkisi ile yere yığılan kadının yanına giderek yumruklamaya devam ettiği ve yanına çömelen A.E.'nin daha sonra yürüyemeyecek durumdaki kadını omuzuna alarak onu eve kadar taşıdığı kameraya yansıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER