Samsun'da yaşlı adamı döven 2 kişi teslim oldu

Samsun'un Bafra ilçesinde, otomobille geçerken üzerine su sıçrattıkları 72 yaşındaki Sebahattin Yılmaz'ı, kendilerine tepki gösterdiği için döven 2 şüpheli polise teslim oldu.

Samsun'da yaşlı adamı döven 2 kişi teslim oldu

24 Temmuz günü Samsun-Sinop karayolu üzerinde meydana gelen olayda, 72 yaşındaki Sebahattin Yılmaz, elindeki kürekle yol kenarında biriken yağmur suyunu tahliye etmeye çalışırken, bu sırada hızla yanından geçen Ç.Y.D. yönetimindeki otomobil, üzerine su sıçrattı. Yılmaz da Ç.Y.D.'ye tepki gösterdi. Geri geri gelen Ç.Y.D.'nin yanındaki C.İ., otomobilden inip, Yılmaz ile tartışmaya başladı. C.İ., boynundan tutup yere yatırdığı Yılmaz'ı tekme tokat dövdü. Ç.Y.D.'nin müdahalesiyle C.İ., Yılmaz'ı dövmeyi bıraktı. İkili, kaçarken, olay anı ise saniye saniye çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Koşarak olay yerine gelen Sebahattin Yılmaz'ın eşi, yaralı kocasını hastaneye götürdü. Burada müdahalesi yapılan Yılmaz'ın şikayeti üzerine saldırganların yakalanması için çalışma başlatıldı. Kısa sürede yakalanıp gözaltına alınan Ç.D.Y ile C.İ., ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

GÖRÜNTÜLERDEN SONRA TEKRAR ARAMA KARARI ÇIKTI
Görüntülerin incelenmesinin ardından Bafra Cumhuriyet Savcılığı, iki şüphelinin 'Beden ve ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye yönelik kasten yaralama' suçundan yeniden yakalanarak gözaltına alınması talimatı verdi. 

POLİSE TESLİM OLDULAR
Şüphelilerden Ç.Y.D., dün Eskişehir'de polise gidip teslim oldu. Aranan diğer şüpheli C.İ.'nin ise bugün Ankara'da avukatı eşliğinde polise giderek teslim olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER