MHP Yalova'da hızlı başladı!

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova Belediye Başkan adayı Murat Arslanhan'ın adı açıklanması ile birlikte seçim startını verdi.

MHP Yalova'da hızlı başladı!

Milliyetçi Hareket Partisi'nde Yalova Belediye Başkanlığı için adı açıklanan Murat Arslanhan seçim startını verdi. Partililer ve Yalovalıların yoğun katılım gösterdiği bir basın topantısı düzenleyen Arslanhan "küskün ve kırgın olanlarında MHP çatısı altında toplanması gerektiğini belirten Arslanhan, çocuğunun  geleceğini düşünen Yalova’yı düşünen herkesi yanımızda görmek istiyoruz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Yalova Belediye Başkanlığı için Murat Arslanhan’ın adının genel merkezden açıklanmasının ardından MHP Yalova il başkanlığı bir basın toplantısı düzenledi.

MHP Yalova il başkanı Necati Vural’ın yanı sıra partinin tüm kademelerininde hazır bulunduğu toplantıya Yalovalılarda yoğun ilgi gösterdi.

Küslüklerin dargınlıkların bir kenara bırakılarak Yalova’nın geleceği için Milliyetçi Hareket Partisi’nde buluşulması gerektiğini dile getiren MHP Yalova il başkanı Vural, tertemiz ve şaibesiz bir aday ile Yalova belediyesini kazanmak istediklerini söyledi.

Yalova Belediye Başkan adayı Murat Arslanhan’da yaptığı konuşmada, söylem zamanının bittiğini artık eylem zamanının geldiğini ifade etti.

Kişisel rant düşüncesi olan varsa yanımızda olmasın diyen MHP Yalova Belediye Başkan adayı Murat Arslanhan kamunun kaynaklarının doğru kullanılacağını ve israfın önünü keseceklerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER