Gün bugündür ey Ülkücü!

Lafı evelemeye gevelemeye, orasından burasından konuşmaya hiç gerek yok. Hal ortada ve durum gayet açıktır. Hükümet partime dokunmasın diyerek Akp ve üst düzeyde ki Fetö’cüleri temizlemekten uzak durmaktadır. Ve Bu üst düzeyde ki Fetöcüler de operasyonları tersine yani Türkiye Cumhuriyetinin teminatı ve emniyet sibobu olan Ülkücülere çevirmişlerdir. 
Metin Külünk ve Şamil Tayyar bas bas bağırıp gerçekleri haykırırken kafasını kuma görenler kendi sonlarını hazırlamaktadırlar.
 
Servet Avcı’ yı, Yavuz Selim Demirağ’ ı ve diğer ülkücüleri tutuklayanlara birilerinin sesini çıkarması ve haddini bildirmesi gerekmektedir. 
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş nerededir? Servet Avcı’ yı tanımaz mıdır? Ülkücülere karşı açık bir operasyon başlamışken Neden sesini çıkarmamaktadır?   

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu nerededir? Servet Avcı’ yı tanımaz mıdır? Ülkücülere karşı açık bir operasyon başlamışken Neden sesini çıkarmamaktadır?   

Gün bugündür Ey Ülkücü! Elinden ne geliyorsa ve ne kadarı geliyorsa sesini çıkarma günüdür. Unutma sen son kalesisin bu Vatanın. 

Gün bugündür Ey Ülkücü! Tek suçu Vatanını karşılıksız seven Ülküdaşına sahip çıkma günüdür bugün. Unutma kaybedecek 1 Ülküdaşın dahi yok.

Gün bugündür Ey Ülkücü! At iziyle it izi bu kadar birbirine karışmışken Kurt izini senden başka tanıyan yok.

Gün bugündür Ey Ülkücü! Bir olma, birlik olma ve Vatanına sahip çıkma günüdür bugün.

Ve Unutma bugün Servet Avcı’nın alınmasına ses çıkarmazsan yarın sıra sana gelecek ve senin alınmana da kimse ses çıkarmayacak…
YORUM EKLE