Fethullah Çetesinin Seçim Numarası ( İhanet Projesi )

Seçim öncesi şeytanın aklına gelmeyerek senaryo anlatıldığında yok artık demiştim. Bir gram insanlığı olan, bir kere secdeye durmuş bir insan, bir kere bu toprakların suyunu içmiş kişi böyle bir senaryonun piyonu, ihanet ötesi uygulamanın parçası olamazdı. İçlerinden bir kısmının insanlığına sığmadı ki, plan sızdırıldı.

Plan şöyle; Halk bank, Vakıf bank ve Ziraat bankası ile ilgili bu bankaların iç kontrollerinin dışarıya sızdırdığı belgeler çarptırılarak verilecek böylece bankaların hisselerinin düşmesi sağlanacak. Peşinden kitleler hareketlensin diye 4 büyük spor kulübünün mali durumları manipüle edilerek kulüplerinde hisseleri düşürülecek, büyük holdingler zarar ediyor veya iflas ediyor haberleri verilecek böylece doların yukarı doğru hareketi sağlanacak ama en önemlisi ve en gaddarcası özellikle İslamcı örgütlerin Türkiye’de ki mensuplarının bombalı eylemleri teşvik edilecek.

Şeytanla dost olmak böyle bir şey herhalde?

Bazı basın organlarda yazan yazarlarda planı ufak, ufak dillendirince her halde bu saatten sonra uygulayamazlar diye düşünmüştüm.

Yanılmışım.

Dün bütün gazetelere GS’nin iflas ettiği haberi servis edilince ve bir dergide bomba patlatılıp, yine üniversitede ülkücü öğrencilerin geçiş güzergâhında bomba bulununca eyvah dedim eyvah…

Yaklaşık bir aydır neredeyse sağır sultanın bildiği proje uygulanmaya başlandı.

Benim anlamadığım böylesine aşikâr gelen tehlikeye bu devletin güvenlik bürokratları nasıl duyarsız kalır?

Bu ülkenin hükümeti nasıl tedbir almaz?

Devletin tüm kurumlarının topyekün hepsinin mi içi boşaldı?

Böylesine alçakça, gaddarca bir proje nasıl düşünülür; Hayata geçirilir diye artık düşünmüyorum bile. Her unsuruyla Vatikan’ın kucağına oturanlardan artık her şey beklenir.

Benim anlamadığım, alınamayan tedbirler ve devlet yönetmeye talip olmuş legal siyasi organizasyonların hala bu merkezle ittifak arzuları, hatta ittifakları.

Gözü dönmüş bu çeteyle beraber olmayı düşünmek bile cinnet ötesi durum değimlidir?

12 yıldır kendilerine güç üstüne güç katan iktidara yaptıklarını hiç önemsemiyorum.

Bugün durum farklı bunların hedefleri iktidar falan değil bizzat milletin kendisi.

Hiçbir makam, hiçbir gelecek beklentisi böylesine bir günaha ortak olmayı gerektirmez.

Bu cinnet durumudur.

Siyasi organizasyonlar planlarını yapar, kadrolarını kurar millete gider. Kendisini en iyi ifade edeni de millet başına geçirir. Milleti yönetmek için dünyanın en aşağılık projesini yapabilen bir ruhla ittifak yapılır mı?

Bugün yapılması gereken hiç komplekse kapılmadan bu çeteyle topyekün mücadele etmek olmalıdır. Türkiye işi gücü bırakmalı bu çeteyi birinci önceliğe almalı ve bunlarla ölümüne mücadele edinilmelidir.

Bir ülke nasılda böyle bir çeteye teslim oldu? Bütün karar vericileri hangi uygulamalarla zorluyorlar?

Böylesine bir ihanete nasıl koca, koca yönetim birimleri teslim oldular anlaşılır gibi değil…

Bugün yaşananlar ne beyinlere, ne de kalplere sığıyor; Koca devlete yazık oluyor.

Asil Türk milleti zebil ediliyor.

YORUM EKLE