Eserinizle Övünün

Lafla peynir gemisinin yürümediğini inşallah Balgat’ta oturanlarda artık anlamıştır.

MHP %20 ile başladığı seçimi %16.40’la bitirmeyi becerdi. Ey Ankara ahalisi rakamlara bakmayı becerirseniz egolarıyla hareket etmenin ne manaya geldiğini herhalde anlayacaksınız.

Kazanılmış büyük şehir belediyelerinin olduğu seçim bölgelerine başkanlık divanı üyelerini gönderdiniz. MHP kendi belediyelerinde 3. parti durumuna düştü. Kars’tan milletvekili çıkaramadınız. Iğdır’da milletvekilini kaybettiniz, Manisa, Adana, Mersin’de gerilediniz. İstanbul’u saçma sapan uygulamalarınızla perişan ettiniz.

1 yıl önceki mahalli seçimlerde alınan il genel meclisi oylarının altına düşerek partiyi hezimete uğrattınız.

Artık eserinizle övünebilirsiniz.

Hangi akılla; Sinan Oğan’ı, Engin Alan’ı aday yapmadınız?

Hangi kafayla; Namık Kemal Zeybek’i, Azmi Karamahmutoğlu’nun adaylığını kabul etmiyoruz diye zevkle basına bilgi verdiniz.

Zeybek’in Tunceli adaylığının size ne zararı vardı? Daha birkaç ay önce İstanbul il başkanlığına aday olan Azmi Karamahmutoğlu’nu rencide ederek ne hedeflediniz?

İstanbul’dan ne istediniz? Her şeyi ile genel merkez kongresine göre dizayn edilmiş, ilçe ve il teşkilatlarıyla seçimi göğüslenemeyeceğini fark etmediniz mi?

Hepsini fark ettiniz. Bilerek yaptınız. İşinize öyle geldi…

Çünkü iktidar diye bir derdiniz yok. Türk birliği diye bir hedefiniz yok. Güçlü Türkiye diye bir kavgamız yok, yok, yok…

Anadolu’nun da birçok ilinde aynı uygulamaları yaptınız. Sonuçlar gösteriyor ki, 300 oyla 5 bin oy arasında 35 – 40 milletvekili kaybedildi. Bunlar sizin Anakara’da koltuklarınız kaybetme endişesiyle aldığınız vaziyet sonucu kazanılamayan milletvekillikleridir.

Böyle bir sonuçla misyonu yerlerde sürünür hale getirdiniz.

Artık bu şehit hareketi, gaziler topluluğunu yönetmeyi hak etmiyorsunuz. Ya aklınızı başınıza alın. Gönülleri kazanarak büyük Türkiye hedefli vaziyet alın.

Yada çekin gidin yeter…

YORUM EKLE