Bakan Varank'tan ekonomi açıklaması!

"SAHA EXPO Sanal Fuarı"nda video konferansla konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Sayın Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde kararlı, sonuç odaklı ve istikrara odaklanan ekonomi politikalarımız hız kesmeden devam edecek" dedi.

Bakan Varank'tan ekonomi açıklaması!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "SAHA EXPO Sanal Fuarı"nda video konferansla konuştu. Varank'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

"Sayın Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde kararlı, sonuç odaklı ve istikrara odaklanan ekonomi politikalarımız hız kesmeden devam edecek. Pandeminin, global üretim ve yatırım alanlarında getirdiği fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğiz. Küresel şirketlerin, üretim merkezlerini çeşitlendirmeye başladığı bu dönemde Türkiye büyük fırsatlara sahip. Yatırım ortamını daha güçlü hale getirmek için kamu ve özel sektördeki paydaşlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu ile öngörülebilirliği daha da artıracak, Türkiye’nin güvenli liman olduğunu tüm dünyaya bir kez kanıtlayacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER