Efendi Beşiktaş

Beşiktaş JK’nın bu yıl ki sloganı ‘Efendi’ oldu. Geçtiğimiz yıllarda ‘Feda’ ve ‘Gururlan’ diyerek önemli iki projeye imza atan Beşiktaş, bu yıl siyah beyazlı kulüplerinin mağrur ve güçlü yapılarına atıfta bulunduklarını söyleyerek ‘Efendi Beşiktaş’ adını verdikleri yeni bir projeye imza attı. Sezon formasını çağrıştıran özel bir dizaynla hazırlanan ‘Efendi’ tişörtleri ise kulübün Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıktı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman’ ı çoğu kez acımasızca eleştirmişimdir ancak doğu yapılan işleri de takdir etmemiz gerekir ki bir eleştiri yaptığınızda ciddiye alınasınız. Sayın Fikret Orman en son gelen kurulda Yönetim Kurulu listesine hem çok büyük bir Beşiktaş aşığı hem de çok iyi bir gazeteci olan Candaş Tolga Işık’ ı alarak çok doğru bir iş yaptı. 
Sayın Candaş Tolga Işık bir bilim adamı olacak düzeyde bir eğitim görmüşken gazeteciliği seçmiştir. Çok uzun yıllarca halen devam ettiği Türkiye’ nin en önemli gazetelerinden birinde güncel ve siyaset konularıyla alakalı haftanın 6 günü yazı yazmıştır. Uzun yıllar önemli bir televizyonda program yapmıştır. Ayrıca bu dönemlerde kimsenin cesaret edemediği Dergi alanına girmiş Türkiye’nin en çok okunan dergilerinden biri olan Kafa dergisini çıkarmış ve devamında Fitbol, Tarih ve Şiir dergileriyle de dergi yatırımlarına devam etmiştir. Medya ve iletişim konusun da uzman olan Candaş Tolga Işık’ ın elini yavaş yavaş Beşiktaş JK’ nün üzerinde görmeye başlamış bulunuyoruz. Başkan Fikret Orman’ ın Şampiyon takımın tüm alanlarda Şampiyon olması gerekir açıklamaları sonrasında kulübün Medya ve İletişimini Devralan Candaş Tolga Işık, Bjk Tv’ nin HD yayına başlaması, Vodafone Arena’ da ki yeni yerine taşınması ve yayınları ile çehresi ve yüzü değişmiştir. Ayrıca Beşiktaş Radyosunu kurmak içinde çalışmalara başlamıştır. 

Efendi projesi de onun eseridir. Candaş Tolga Işık’ ın Beşiktaş’ a çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum ve Sayın Fikret Orman’ ı, Candaş Tolga Işık’ ı Yönetim Kuruluna aldığı için tebrik ediyorum. 

   
YORUM EKLE