Eski avukatı suçlamaları kabul etmişti... Trump sessizliğini bozdu!

ABD Başkanı Donald Trump sonunda sessizliğini bozdu! Trump, eski avukatı Cohen'in suçlu bulunduğu iki başlığın bir suç teşkil etmediğini savundu. Cohen, Trump'ın ilişkisi bulunduğu Playboy modeline ödeme yaparak kampanya yasalarını deldiğini itiraf etmişti.

Eski avukatı suçlamaları kabul etmişti... Trump sessizliğini bozdu!

Başkanlık koltuğundaki en zor gününü geçiren ABD lideri Donald Trump, suskunluğunu bozarak peş peşe Twitter üzerinden açıklamalar yaptı.

"İYİ BİR AVUKAT ARAYAN VARSA..."

 Trump'ın ilişkisi bulunduğu iki kadına ödeme yaparak seçim kampanyalarının finansmanıyla ilgili yasaları deldiğini itiraf eden eski avukatı Michael Cohen'i hedef alan ABD Başkanı, "İyi bir avukat arayan varsa, Michael Cohen'in kesinlikle tutmamanızı güçlü bir şekilde öneririm" yazdı.

Eski kampanya direktörü Paul Manafort'un sekiz ayrı başlıkta suçlu bulunmasını da değerlendiren Trump, kampanya direktörünün Cohen'den farklı olarak cesurca davrandığını söyledi.

Trump, "Michael Cohen'in suçlu bulunduğu iki başlıkta kampanya finansmanını ihlal eden bir suç yok. Başkan Obama büyük bir kampanya ihlali gerçekleştirdi" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2018, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER