Karısının boğazına bıçak dayadı!

Karısının boğazına bıçak dayadı!

Kayseri'de hakkında uzaklaştırma kararı olan şahıs, 2 ay önce şiddet uyguladığı eşiyle konuşmak istedi. Eşinin konuşma talebini reddetmesi üzerine çıkan tartışmada gözü dönen koca mutfaktan aldığı bıçağı kadının boğazına dayadı. Uzun süren ikna çalışmaları sonucu teslim olan adam emniyete götürüldü.

Kocasinan ilçesi Uğurevler Mahallesi 260 sokakta meydana gelen olayda, iddiaya göre; Irak uyruklu eşi F.A.'ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle hakkında 2 ay önce uzaklaştırma kararı verilen Ali A. (30), sabah saatlerinde eşiyle konuşmak için 2 katlı müstakil eve geldi.

Genç kadın konuşmak istemediğini söyleyince, ikili arasında tartışma çıktı. Tartışma esnasında Ali A., F.A.'nın boğazını sıkıp darbetti. Komşuların ihbarı sonrası olay yerine polis geldi. Bu sırada polisi fark eden Ali A., mutfaktan aldığı bıçakla dışarı çıktı.

"TESLİM OLMAYACAĞIM"

Bıçağı boğazına dayayan Ali A., teslim olmayacağını ve kendine zarar vereceğini söyledi. Ali A., yaklaşık yarım saat süren ikna çalışması sonucu polise teslim edildi. Ali A. daha sonra eşi ile birlikte merkezine götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2021, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER