İstanbul Esnafspor Şampiyonluğunu kutladı

İstanbul 2.Amatör Lig 13.Grupta yenilgisiz şampiyonluğunu ilan eden İstanbul Esnafspor, özel bir iftar programı ile şampiyonluğunu kutladı.

İstanbul Esnafspor Şampiyonluğunu kutladı

Sancaktepe’de bulunan Koçlar Cafe-Restaurantta düzenlenen İftar programında, Kulüp Başkanı Alparslan Uzun misafirlerini kapıda karşılarken, Kulübün Onursal Başkanı Asri Karaaslan Uzun, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çakıroğlu, Bedrettin Çakıroğlu ve futbolcuları hazır bulundular.

Başta Kulüp Başkanı Alparslan Uzun olmak üzere Teknik ve Yönetim Kurulu heyecana ortak olurken farklı bir gururu da beraberinde yaşadılar.

Oldukça sıcak ve samimi sohbetlerin yaşandığı iftar programı sonrasında konuşma yapan İstanbul Esnafspor Kulüp Başkanı Alparslan Uzun ” Öncelikle iftar programımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Tüm engelleri aşarak şampiyonluğa ulaşan futbol takımımıza, bu şampiyonlukta büyük payı olan Yönetim Kurulumuza, Teknik Sorumlumuz Ersin Çiftçi’ye futbolcu kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Tıpkı bu sezon olduğu gibi önümüzdeki süreçte de hep birlikte inanç ve kararlıkla hareket ederek, İstanbul Esnafspor’u daha üst liglere çıkaracağımıza yürekten inanıyorum ” dedi.

Kupayı Ceyran verdi

İstanbul Esnafspor’a şampiyonluk kupasını TFF İl Genel Sekreteri Yıldırım Ceyran verdi. Başkan Alparslan Uzun ve Takım Kaptanı Cengiz Gür’ün kupayı almasıyla büyük sevinç yaşanırken çekilen hatıra fotoğrafları ile tören sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER