Allah'ına Gurban Olurum Senin !

Dün Adana'da kurultay çağrısı vardı. Üst kurul delegelerinin de imzaladığı çağrının sözcülüğünü, MHP il sekreteri Ali Karakuş yaptı.

Ali Karakuş, Adana Zirve Dershanelerinin sahibi ve yıllarca ocaklı gençlerin dershane sponsorluğunu yapmış bir büyüğümüzdür. Hepimizin hocasıdır. Yayınladıkları basın bildirisinde taraflarının MHP yani Türkiye olduğunu çok net açıklamışlar.
Ama asıl gündemi bu açıklama belirlemedi dün. Adana il teşkilatı, Ülkücü İşçiler, İl Ülkü Ocakları ve ilçe başkanlıklarının katılımıyla Miraç kandili ve Türkçüler günü münasebetiyle esnafa bayrak ve çiçek dağıtımı yapıldı. Bu dağıtım esnasında, günün ehemmiyeti üzerine slogan atarak ilerleyen BİZİM ÇOCUKLAR, basın açıklamasının yapıldığı binadan uyarı almışlar. İlginç !

Bunun üzerine maalesef bizim çocuklar değil de, koca koca adamlar o binaya girip Ülküdaşlarına saldırmayı isteyince il başkanı haklı olarak bu arkadaşlara kızıyor. Ama neyin gazına geldiği muamma olan bu güruh, (üstelik rütbeli) İl Başkanı Yusuf Baş'ı dinlemeyip binaya girmeye çalışıyor.

Eeeeee Adana'nın mevcut REİS'İ de kızıyor. İşte bizim kardeşliğimize düşen gölgeye güneş gibi doğan müdahale de o an başlıyor. Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı Soner Deniz, "bu kapıdan içeri giremezsiniz" diye kendisini kardeş kavgasına siper ediyor.

Diğer rütbelilerin üzerine gelmesiyle duruma daha fazla hakim olması gerektiğini hisseden başkan, kemerini çıkarıp kapıya dayananlara müdahale ediyor.

"İçeride Ülkücü, dışarı da Ülkücü. Bir kargaşa çıksa kanı akacak olan Ülkücü, koluna kelepçe takılacak olan Ülkücü. Cesedimi çiğnetmeden kardeş kanı döktürmem" diyen Soner Deniz, her iki tarafa da ibret olmalıdır.

Bu süreç sancılı. Tamam gereksiz bir sancı ama gülü seven dikenine küfretmeyecek arkadaş.

Bu dava ALLAH davası, TÜRKLÜK davası, TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE aşkı ile yananların davası. Başbuğ'un emaneti, memleketin refaha çıkış kapısıdır.

Dünyanın şah damarı Türkiye, Türkiye'nin şah damarı ise ÜLKÜCÜLERDİR. Bizi bizden gayrısı bilmez, bizi bizden gayrısı da silemez.

Bu sancı, MHP nin varlık ve yokluk meselesi değil, bu sancı Türkiye Cumhuriyetinin varlığına kastedilme meselesinin sancısıdır. Yani mesele sadece liderlik meselesi değil, MESELE MEMLEKET MESELESİ beyler !

Bu kadar hassas bir dönem de, kardeşlik hukukuna uzanan her ele aynı öfkeyle bakan ALPARLAN TÜRKEŞİN BAŞI DİK ANADOLU ÇOCUKLARINA SELAM OLSUN ! Ama bu sancıyı fırsat bilip, bunu kendine yontmaya çalışan kim varsa da hepsine lanet olsun !

Dünden bunyana, bu iki ucu dikenli değnek saatlerimizde, bize belinden çıkardığı kemerle "napıyosunuz ulan, biz kardeşiz" diyen Soner Deniz'i, Olcay Kılavuz'un görevden alma ihtimalini dillendiren hareketin umutsuz abilerine de dolu bir bardağım var. FIRAT'ımızı elleriyle toprağa veren, o son vazifeden kaçmak bir yana, bir davayı omuzlar gibi o acıyı omuzlayan Olcay Kılavuz mu Soner başkanı görevden alacak ?

Yapmayın gençler, ben bile komplo teorilerimde bu kadar acımasız değilim.

Velhasıl kelam;
Dün bize bizi hatırlatan, Ülkücü damarına ek olarak soluduğu Adana havasının da hakkını verip " ben gidiyorum, erkek olan kalır" diyerek hepimize sıkı bir Osmanlı tokadı atan Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı sayın Soner Deniz, ALLAH'INA GURBAN OLURUM SENİN !

Soner Deniz 'Ben yürüyorum erkek olan burada kalsın'

YORUM EKLE