ABD,CIA PROGRAMI DEVAM EDİYOR

 

Yapılan terör olaylarının hepsi planlı ,programlı olarak yapılmış devam ediyor ve edecek...ABD-CIA günler öncesinden vatandaşlarını uyarıp istihbarat veriyor....Uzun uzadıya bakacak olursak ve diklemesine analitik yoğunlaşırsak olay(lar)ın"atılan bombalar,taranan mekanlar" sığ ve kısa metrajlı olmadığını görürüz.Aslına bakarsanız uzun vadede yapılmış planlar,programlardır yapılan eylemler.

Eski istihbarat daire başkanı Bülent Orakoğlu "Abd seçimlerini clinton kazansa idi teksas ta kurulan kurum üzerinden orta doğuda ki bazı ülkeler vedünyanın çeşitli bölgelerinde belirlenen diğer ülkelerde yandaş iktidar ve yandaş olmayan iktidarların yönettiği ülkelerde muhaliflere finans sağlanacaktı""diyor.Aslına bakarsanız demeye çalışıyor.

Eveleyip gevelediklerinden benim anladığım bunlar.

Şimdi işin ilk başlangıç noktası(giriş) 2010 da Baykal'ın tasfiyesi dir.Ardından CHP içerisinde ki ulusalcı,TÜRKÇÜ,DEVLETÇİ kanad'ın( Önder Sav,Birgül Ayman,Emine ülker,Süheyl Batum)tasfiyesi. MHP nin iki yıl sonra ki kongresini öne almak için başlatılan imza kampanyaları,3-5 ay sonra başbakanım nutukları.Bu zaman aralığında iyice güçlendirilen Bop eş başkanı(!) iktidar.(gelişme)

Ve Sonuç;

İktidar sahipleri ile düşülen anlaşmazlık ve hesap tutmazlıkları bu evrede Chp ve Mhp nin kendi iç dengesizlikleri(tasfiyeler,kongreler,feto biatçıları,kriptolar,abd kuklalarının çıkarmış olduğu iç huzursuzluklar)bir şeylerin gözden kaçmasına sebep oldu.Bürokrasi,Tsk,Emniyet,İstihbarat ve de siyaset içerisinde ki FETÖ mensuplarının ciddi anlamda güçlenmiş olmaları hep gözden kaçtı ta ki 15 temmuz a kadar.

Kasımda seçimleri kaybetmese idi clinton teksas ta kurulan gizli kurum üzerinden nereler de kimlere kimin desteklediği fonları aktaracaktı.

Ben minik bir ip ucu vereyim biraz da siz kafa yorun. Teksas,tüm coğrafyalarda ki Fetö okullarından gelen aylık 100 milyonlarca doların toplandığı merkez okulların olduğu bölge.

Yani teksasta kurulduğu ve Clintolu yıllarda yandaşların subvanse edilmesinde kullanılacak gizli kurumun mali pozisyonu Fetö kaynakları olacak, bilin bakalım kimleri hangi ablaları, abileri siyasette yükseltecekti.... Ayhan DALYAPRAK

YORUM EKLE